Hizmetlerimiz
 1. Satış ve Satış Sonrası Destek

  Üretim ve tasarım konularında da tecrübeli satış mühendislerimiz  ihtiyaçlarınızı karşılayacak en uygun tezgah seçimi ve üretim kapasitenizi geliştirecek otomasyon sistemleri konularında sizlere en uygun çözümleri bulmak için hizmetinizdedir. Satışını gerçekleştirdiğimiz tüm makine ve sistemlerin satış sonrası hizmetleri de firmamız güvencesindedir.

 2. Lojistik Hizmetleri

  Teklif alışınızdan makinenizin işletmenizden içeri girmesine kadar tüm aşamalarda işlemleriniz, konusunda uzman profesyonel bir ekip tarafından yürütülmektedir. MEGA, gümrük ile ilgili tüm işlemleri kendi bünyesindeki gümrük ekibi ile yürütmektedir. Sorunları daha ortaya çıkmadan engellemeyi ilke edinmiş olan ekibimiz, karşılaşacağınız her türlü sorunda yanınızda yer almakta ve firmanız için en uygun yükleme çözümlerini seçmenizde yardımcı olmaktadır.

  Aynı ekip, daha sonradan gündeme gelebilecek ek malzeme isteklerinde ve/veya yedek parça gereksinimlerinde de görev yaparak üretiminizin en az kesinti ile sürdürülebilmesini sağlamaktadır. MEGA’nın geniş yedek parça stoğundan karşılanamayan parçalar doğrudan internet üzerinden erişilebilen bilgisayar ortamlarından Avrupa,Uzakdoğu veya Amerika stoklarından sipariş edilmekte, en hızlı şekilde
  getirilmekte ve gümrük işlemleri yapılarak tarafınıza ulaştırılmaktadır.

 3. Teknik Servis

  Yurtiçi ve yurtdışı eğitimlerle uzmanlaşan her biri hizmet yeterlilik belgesine sahip, tecrübeli ve makinelerimizi çok iyi tanıyan servis personelimiz ve güçlü yedek parça stoğumuzun yanı sıra granit bloklar, vibrasyon ve ısı kontrol cihazları, ATC kontrol aparatları, Renishaw lazer ölçüm cihazları ve ballbar gibi ekipmanlarla donattığımız servis bölümümüz ile ülkemizde ve bir çok Avrupa ülkesinde servis ve bakım hizmeti vermekteyiz.

  İstanbul, İzmir, Ankara, Konya, Eskişehir ve Bursa’da yerleşik 25’in üzerinde elemanımız, Türkiye’nin her yerindeki makinelere en geç iki gün içerisinde ulaşmakta, ayrıca telefon desteği ile de problemlerinizi en kısa sürede çözmeye çalışmaktadır. Bize özel yetkilerle eriştiğimiz internet bazlı destek sitelerinden ve karmaşık uygulamalarda yurtdışından uzmanların yerinde desteğinden yararlanmaktayız.

  Servis departmanımız, başta Romanya olmak üzere Rusya, Ukrayna, Norveç gibi ülkelerde borverk tezgahı kurulumu ve çok eksenli tezgah servisi konusunda yurt dışında servis hizmeti verebilecek bilgi ve tecrübeye ulaşmıştır. Makinelerimizin operatörlük, program ve bakım eğitimleri deneyimli ve yetkili uzmanlarca verilmektedir.

  Servis hizmeti çağrı bazlı istenebildiği gibi, periyodik bakımı da içeren yıllık bakım sözleşmeleri üzerinden de yürütülebilmektedir. MEGA’nın verdiği hizmetler yalnızca kurulum, bakım ve eğitimle sınırlı olmayıp, müşterilerimizin verimliliğini arttıracak 4 ve 5 eksen tablalar ve robot otomasyonu gibi sistem kurulumlarını da içermektedir.

 4. Akıllı Fabrika ve Robot Otomasyon Sistemleri

  Tezgah verimliliğini etkileyen en önemli unsurlardan biri de yükleme-boşaltmada boşa geçirilen zamandır. Yükleme boşaltma düzeni robot sayesinde standart hale getirilerek seri imalatta hem zaman hemen de işin kalitesi noktasında kazanç sağlamaktadır.

  Firmamız CNC tezgah satışı yanı sıra sattığı tezgahların  robotlu yükleme ve boşaltma otomasyonu konusunda komple çözümler sunar. Müşterilerimizde tezgah ve robot otomasyonunda tek tedarikçi ile çalışmanın konforunu yaşar. Firmamız FANUC robot ve NACHI Robot’un sistem partneri’dir.

  Tezgah verimliliğini izleyen tezgah takip yazılımı ile tezgah çalışıyormu, arızada mı, tezgah ayarı için ne kadar zaman harcanıyor, parça üretimi ne kadar sürüyor gibi verileri toplayarak üretim planlaması artık daha doğru ve verimli yapılabiliyor.

   

Sosyal Medya Kanallarımız