Hakkımızda

Faaliyet hayatına 1987 yılında başlayan MEGA grubu, MEGA Elektronik ve Talaşlı İmalat Makinaları Ticaret A.Ş. ile 1993 yılında takım tezgâhları sektöründeki yerini almıştır. Dünyanın önde gelen takım tezgâhı üreticilerinin temsilciliğini üstlenen firmamız, talaşlı imalat makinaları satışı ve satış sonrası destek konularında çalıştığı tüm müşterilerine uzun soluklu ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmet vermeyi kendisine ilke edinmiştir.

MEGA bugün Türkiye’de İstanbul Tuzla Serbest Bölgedeki tezgâh stok alanı ve showroom’a, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Konya ve Eskişehir’de, Romanya’da ise Bükreş, Braşov ve Timişoara’daki bürolarında görev yapan deneyimli ve güvenilir bir kadroya sahiptir. Sektöründe ISO 9001 sertifikası alan ilk firmadır.

MEGA, bilgi birikimini Türkiye sınırları içerisinde bırakmayıp Romanya’da kurduğu RO-MEGA Trade S.R.L şirketi aracılığı ile bu bölgenin de temsilciliğini alarak büyümesini yurt dışına taşımıştır. Romanya’da da güvenilir ve kaliteli hizmeti ile pazar liderliğini yakalayan firmamız, teknoloji hizmeti ile yurt dışından katma değerler sağlayarak ülkemiz adına çok kıymetli işler yapmaya devam etmektedir. Firmamızın satış ve servis grubunda görev yapan personelimiz, firma içinde ve yurtdışında düzenlenen çeşitli kurslara ve eğitim çalışmalarına düzenli olarak katılmakta, çalışma konularımız hakkında bilgi ve deneyimlerini sürekli güncellemektedir. Servis departmanımız tamamı Mesleki Yeterlilik belgesine sahip personelleri ve güçlü yedek parça stoku ile en iyi ve güvenilir hizmeti vermek için müşterilerimizin hizmetindedir.

 

Vizyon

Yurdumuzun her bölgesinde bulunan bini aşkın firmadan oluşan müşterilerimizin memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmak ve portföyümüzü her geçen gün arttırarak siz çok kıymetli sanayicilerimizin teknolojiye güvenle ulaşmasını sağlamak bizler için en büyük hedeftir.

Misyon

Yüksek standartlı, kaliteli hizmet ve servis desteği vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak, Üreticilerimizin ürünlerini en iyi şekilde müşterilerimize sunmak. Çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini arttırmak.

Sosyal Medya Kanallarımız